بازی ها

اجرای 4K و 120 فریم برثانیه‌ای بازی Rainbow Six Siege روی کنسول‌های نسل بعد

آپدیت Operation: Shadow Legacy هم‌اکنون برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس است

بازی Rainbow Six Siege با توجه به استانداردهای فعلی ممکن است یک بازی نسبتاً قدیمی باشد (در ماه دسامبر جاری 5 ساله خواهد شد)، اما هنوز هم در زمرۀ مسابقات رقابتی و Esports بسیار محبوب به شمار می‌رود.

بنابراین، جای تعجب نیست که یوبیسافت این عنوان را برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه کند. اواخر امسال، بازی Rainbow Six Siege برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و Xbox Series X با همان قیمت کنسول‌های نسل فعلی در دسترس قرار خواهد گرفت. بازیکنانی که هم‌اکنون این بازی را تجربه می‌کنند، قادر خواهند بود تا تمام پیشرفت‌ها و خریدهای درون بازی خود را به صورت رایگان به نسخۀ نسل بعد منتقل کنند. هم‌چنین، این بازی قابلیت کراس پلی بین کنسول‌های خانوادۀ پلی استیشن (برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5) یا Xbox (برای Xbox One و Xbox Series X) فعال خواهد کرد.

پشتیبانی از رزولوشن 4K و نرخ بالای 120 فریم بر ثانیه برای کنسول‌های نسل بعد…

کاربران پلی استیشن 5 و Xbox Series X ممکن است از یک مزیت برخوردار باشند، چون این بازی قرار است بصورت 4K و 120 فریم بر ثانیه روی پلتفرم‌های مذکور اجرا شود. این در حالی است که بازی Rainbow Six Siege روی کنسول‌های نسل فعلی بصورت 1080p و 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود.

به غیر اخبار نسل بعد، فصل جدید بازی Rainbow Six Siege با نام Operation Shadow Legacy معرفی شد که سم فیشر، با نام مستعار Zero به عنوان اپراتور جدید قابل بازی خواهد بود. توانایی منحصر به فرد او، دستگاهی به اسم Argus Launcher است که دوربین‌های ویژه‌ای را به سطوح مختلف نظیر دیوارهای تقویت شده و شکستنی پرتاب می‌کند و می‌توان از طریق آن پشت دیوار را ببیند. این یعنی، بازیکنانی که از سم فیشر در بازی استفاده کنند، قابلیت جاسوسی کردن از تیم حریف را خواهند داشت. Argus Launcher پس از چسبیدن به سطوح از یک لیزر با قابلیت شلیک بهره می‌برد که بصورت تکنیکی می‌توان از آن استفاده کرد.

از دیگر موارد آپدیت Operation Shadow Legacy می‌توان به طراحی دوبارۀ نقشۀ Chalet، سیستم نشانه گذاری جدید، قابلیت Map Ban برای هر دو حالت Ranked و Unranked و یک ابزار ثانویه جدید برای باز کردن دیوارهای تقویت شده تنها برای اپراتورهای حمله، اشاره کرد. هم‌چنین، یوبیسافت سرانجام وب‌سایت Squad Finder راه اندازی کرد و هدف آن کمک به بازیکنان برای پیدا کردن هم‌تیمی‌ جدید است.

در پایان لازم به ذکر است، فصل جدید Operation Shadow Legacy هم‌اکنون برای تمام پلتفرم‌های مقصد در دسترس است.

نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا