بازی ها

احتمال انتشار بازی Resident Evil 8 برای PS4 و Xbox One

آیا انتشار انتشار بازی Resident Evil 8 برای PS4 و Xbox One حقیقت دارد؟

در جریان رویداد PS5 سونی که چندی پیش برگزار شد، در جریان پخش تریلر بازی Resident Evil 8، اعلام شد که این عنوان فقط برای دستگاه‌های نسل جدید همچون PS5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد. این خبر بسیاری از طرفداران سری بازی‌های Resident Evil را غافلگیر کرد و آن‌ها را به فکر ارتقا به کنسول‌های نسل جدید انداخت. اما اکنون ظاهراً نظر شرکت Capcom عوض شده و آن‌ها تصمیم به انتشار این بازی برای PS4 و Xbox One هم گرفته‌اند.

یکی از لیکر‌های معروف بازی‌های Resident Evil به اسم AestheticGamer که قبلا هم اطلاعات صحیحی از Resident Evil 8 منتشر کرده بود، با اطمینان کامل تأیید کرده است که این بازی برای کنسول‌های PS4 و Xbox One نیز منتشر خواهد شد. احتملاً کپکام به زودی این موضوع را به صورت رسمی در روز‌های آینده در رویداد بازی Resident Evil 8 که در توکیو برگزار خواهد شد اعلام خواهد کرد. بازی Resident Evil 8 قرار است در نیمۀ اول سال 2021 میلادی منتشر شود.

چرا کپکام بازی را برای PS4 و Xbox One منتشر خواهد کرد؟

جواب این سوال که چرا کپکام نظر خود را عوض کرده و تصمیم به Cross-Gen کردن بازی گرفته است را این لیکر معروف به ما می‌دهد. او دلیل این تصمیم شرکت Capcom را وجود مشکلاتی در توسعه این بازی برای کنسول PS5 اعلام کرده است. این یعنی مشکلات به وجود آماده در توسعه این بازی برای PS5 باعث شده است که توسعه دهندگان تصمیم به عدم استفاده از حجم زیادی از پتانسیل‌ها و قابلیت‌های کنسول‌های نسل جدید در عنوان Resident Evil 8 بگیرند و این موضوع باعث شده که انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل قبل نیز ممکن بشود.

آیا انتشار Resident Evil 8 برای PS4 و Xbox One قطعیت دارد؟

این خبر فقط از سوی یک لیکر معروف منتشر شده و هیچ منبع رسمی از سوی Capcom تا به حال نه خبر را رد کرده است و نه تأیید. اما این لیکر در گذشته نیز اطلاعات زیادی از بازی‌های شرکت Capcom منتشر کرده که بسیاری از آن‌ها صحیح بوده‌اند و بعد‌ها توسط کپکام اعلام شده‌اند. بنابراین احتمال صحت داشتن این موضوع بسیار زیاد است اما هیچ قطعیتی وجود ندارد.

منبع
Gamerant
نمایش بیشتر

امیرعباس افخمی

امیر یه گیمره. اون به پیکسل آرت علاقه زیادی داره و سعی می‌کنه خوب یادش بگیره! امیر یه دانشجو هم هست و مشغول تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسیه. آیدی امیر تو استیم: emirabbasok
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا