بازی ها

منتظر نمایش جدیدی از بازی Resident Evil Village در رویداد پلی استیشن 5 باشید

احتمالاً نمایش بعدی RE8 در رویداد آیندۀ شرکت سونی خواهد بود

طبق برنامۀ از پیش تعیین شده، شرکت Capcom در نظر داشت در ماه جاری نمایش جدیدی از بازی Resident Evil Village برای طرفداران تدارک ببیند. در تازه‌ترین خبر مشخص شد این شرکت برنامه‌های خود را تغییر داده و این نمایش احتمالاً در رویداد آیندۀ شرکت سونی صورت خواهد گرفت.

Dusk Golem، کسی که پیش‌تر هم اطلاعات تازه‌ای درمورد هشتیمن نسخه از سری Resident Evil منتشر کرده بود، توضیحاتی را درمورد نمایش آیندۀ این عنوان مطرح کرد. به‌نظر می‌رسید اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil Village در رویداد State of Play شرکت سونی شاهد باشیم، اما چنین اتفاقی رخ نداد و با تمام شدن مراسم Gamescom، این بازی به احتمال زیاد در رویداد بعدی پلی استیشن 5 نمایشی جدید خواهد داشت.

متن پیام منتشر شده توسط Dusk Golem به شرح زیر است:

«در دومین رویداد مرتبط با PS5 احتمالاً نمایشی از Resident Evil Village وجود خواهد داشت. من واقعاً کنجکاو هستم تا بدانم Capcom قصد دارد چگونه این کار را انجام دهد، چرا که رویداد TGS اواخر ماه آینده برگزار می‌شود و Resident Evil معمولاً در این رویداد نیز حضور دارد. یقین دارم یکی از نمایش‌های جدید RE8 به رویداد بعدی سونی مرتبط است.»

Dusk Golem اخیراً درمورد پورت احتمالی نسخۀ Nintendo Switch بازی‌های Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 صحبت کرده بود بود که با موتور بازی‌سازی RE Engine ساخته می‌شوند. طبق گفتۀ اعضای داخلی شرکت Capcom، عناوین مذکور قرار نیست برای کنسول شرکت Nintendo عرضه شوند، زیر این شرکت پیش‌تر در تلاش بود تا نسخۀ هفتم این مجموعه را روی Nintendo Switch پورت کند، اما نتایج رضایت‌بخش نبود و منجر به انتشار نسخۀ Cloud شد که هم‌اکنون فقط برای منطقۀ ژاپن در دسترس است.

در ادامه، به توئیت منتشر شده توسط Dusk Golem درمورد انتشار عناوین ذکر شده برای کنسول Nintendo Switch توجه می‎کنیم:

«بازی‌های RE7، RE2 و RE3 برای کنسول Switch عرضه نمی‌شوند. آن‌ها (Capcom) سعی کردند تا نسخۀ RE7 را برای این پلتفرم پورت کنند، اما نتایج حاصل شده رضایت‌بخش نبود.»

در پایان لازم به ذکر است، بازی Resident Evil Village در سال 2021 برای کنسول‌ها و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا