بازی ها

بازی Sea of Thieves «آتش انداز» دارد!

ورود آیتم‌های جدید با تم Ashen Winds به این بازی

نکات برگزیده مطلب
  • جزئیات آپدیت جدید این بازی را باهم بخوانیم.

آپدیت جدید و کاپیتان مرده:

امروز با عرضه آپدیت Ashen Winds، باد گرمی در بازی Sea of Thieves می‌وزد. با این آپدیت، Ashen Lords می‌توانند در جزیره‌ها پدیدار شده، سنگ‌های آتشین پرتاب کرده و دزدان دریایی را در شب محاصره کنند. شاید دلایل زیادی برای کشتن آنها و برگرداندن‌شان به داخل زمین داشته باشید، اما دلیلی که باید به آن توجه کنید این است که می‌توانید جمجمه آنها را تبدیل به «آتش پرتاب کن» کنید!

برای کسانی که با آنها برخورد نداشته‌اند، Ashen Lords دشمنانی هستند که به صورت اتفاقی در پی یک انفجار آتشین در جزیره‌ها پدیدار می‌شوند. این کاپیتان‌های Undead چند ترفند خاص در آستین خود دارند و با استفاده از گستره‌ای از قابلیت‌های خاص و در کنار توانایی خارق العاده احضار طوفان شهابی می‌توانند دردسرساز باشند.

نوشته های مشابه

وقتی یک Ashen Lord را می‌کشید، تمامی بازیکنان درگیر، در کنار کسب جمجمه Ashen Wind، از گنج همراه با این شخصیت نیز سهم خواهند برد. مانند جمجمه‌های عادی، می‌توانید این جمجمه‌ها را نیز به Order of Souls تحویل دهید؛ اما اینها ابزار کارآمد جنگی نیز هستند. این جمجمه‌ها آتش پرتاب می‌کنند و با توجه به آتش‌گیر بودن بازیکنان و کشتی‌های بازی Sea of Thieves، اسلحه‌ای قوی در اختیار خواهید داشت. متأسفانه قدرت جهنمی این جمجه‌ها محدود است، اما می‌توانید بعد از تمام شدن «شارژ»، آنها را (با پاداش کمتر) به Order of Souls تحویل دهید.

دیگر چخبر؟

با این آپدیت می‌توانید عناوین، بادبان و خالکوبی‌هایی با حال و هوای Ashen Winds کسب کنید، شاید زمان تغییر ظاهری رسیده باشد؟! همچنین قرار است رویدادهای Ashen Winds نیز به این بازی اضافه شوند تا هرچه بیشتر پای این بازی وقت بگذارید.

به علاوه، «بازار سیاه» (Black Market) نیز آپدیت شده است تا طلا و سکه‌های دوبلون خود را خرج خرید Fearless Bone Crusher و Nightshine Parrot کنید. اگر مایل هستید تا از پول واقعی استفاده کنید هم می‌توانید حیوانات دست آموز با ظاهر Ashen Curse خریداری کنید.

آپدیت جدید بازی Sea of Thieves هم اکنون در دسترس است و هنگامی که منتظر دانلود شدن آن هستید، می‌توانید توضیحات کامل آن را در اینجا بخوانید!

منبع
سایت پی سی گیمر
نمایش بیشتر
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x