بازی ها

معرفی بازی جدید مخصوص PS5 و اخبار دیگر حول این کنسول بازی

شرکت Sony قصد دارد مجموعه بازی خود را قوی‌تر کند!

نکات برگزیده مطلب
  • شرکت سونی قصد دارد تا سری بازی قدرتمند دیگری را به عناوین مخصوص PlayStation اضافه کند.

قرار است به زودی بازی جدید مخصوص PS5 معرفی شود و به نظر می‌آید که می‌تواند بازگشت سری بازی‌های بزرگ مختص PS5 (مانند عناوینی چون God of War، The Last of Us و Horizon Zero Dawn و…) باشد.

یوتیوبر Moore’s Law is Dead در  ویدئویی جدید به نقل از یک منبع موثق (کسی که اطلاعات زیادی از Xbox Series X را قبل از اعلام رسمی فاش کرد) اعلام کرده است که شرکت Sony قرار است طی رویداد State of Play که احتمالاً در آگوست برگزار می‌شود، مخصوص PS5 بازی جدید را معرفی کند. این بازی قرار است بازگشت دوران طلایی بازی‌های مخصوص PlayStation باشد و گویا شخص Mark Cerny روی آن نظارت دارد.

به علاوه، این منبع گفته است که از نسخه جدید سری بازی‌های محبوب God of War نیز در رویداد آگوست رونمایی خواهد شد. این بازی قرار است ادامه داستان God of War 4 (که در سال 2018 مخصوص PS4 منتشر شد) بوده و احتمالاً اواخر سال 2021 منتشر خواهد شد.

همچنین یوتیوبر Moore’s Law Is Dead در این ویدئو، به برخی از شایعات حول سخت افزار کنسول PS5 نیز پرداخت. این ویدئو را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید؛ البته دقت کنید که تا زمان تأیید رسمی، کمی در باور شایعات محتاط باشید.

همچنین مدتی است که درباره رویداد State of Play متمرکز بر PS5 که قرار است در ماه آگوست برگزار شود می‌شنویم. براساس شایعات، از سری بازی‌های Silent Hill نیز قرار است نسخه مخصوصی برای PS5 در این رویداد معرفی شود.

کنسول بازی PS5 قرار است اواخر امسال عرضه شود. برای اطلاع از آخرین اطلاعات با ما همراه باشید.

منبع
سایت wccfTech
نمایش بیشتر
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا