بازی ها

نسخه جدید Splinter Cell سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود

صداپیشه ایتالیایی سم فیشر در مصاحبه اخیر خود از انتشار نسخه جدید Splinter Cell بعد از گذشت هفت سال در سال ۲۰۲۱ خبر داده است.

اخیرا Luca Ward صداپیشه سم فیشر به زبان ایتالیایی در بازی Splinter Cell طی مصاحبه‌ای با وب سایت Multiplayer.it مستقیما به نسخه جدید این سری اشاره کرد. نسخه جدیدی که پس از ۷ سال قرار است معرفی شود و با ارتقا ساختاری در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

در سال‌های گذشته شایعات فراوانی درباره اسپیلنترسل جدید منتشر شده و تاکنون نیز یوبیسافت هیچ اشاره مستقیمی به آن نداشته است. بنابراین نمی‌دانیم آیا باید گفته لوکا وارد را تایید کنیم یا خیر. وارد می‌گوید پروژه جدید Splinter Cell در دست توسعه بوده و به زودی تمام خواهد شد.

یوبیسافت قرار بود سال جاری این بازی را معرفی کند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا تاخیری در معرفی و عرضه آن صورت گرفت. بنابراین علاقمندان تا سال ۲۰۲۱ نه می‌توانند شاهد معرفی بازی باشند و نه اینکه آن را تجربه کنند. البته هنوز مشخص نیست برنامه یوبیسافت برای معرفی این عنوان چیست. زیرا پیشتر مشخص شده که این شرکت فرانسوی در اواخر سال جاری رویدادی برگزار خواهد کرد و احتمالا Splinter Cell را در آن رویداد شاهد خواهیم بود. سپس باید تا انتشار آن تا سال ۲۰۲۱ منتظر ماند.

یوبیسافت اخیرا نسخه جدید سری بازی‌های فارکرای را با نام Far Cry 6 معرفی کرد. بنابراین عجیب نیست که Splinter Cell جدید هم در آینده نزدیک معرفی شود. از آنجایی که لوکاوارد یک صداپیشه رسمی بوده و با یوبیسافت همکاری نزدیک دارد، بی شک باید گفته وی را سندی قرار داد که بزودی تایید خواهد شد.

همانطور که گفته شد تاکنون شایعات بسیاری درباره نسخه جدید Splinter Cell شنیده شده است که می‌گویند درنهایت یوبیسافت نسخه جدید را برای نسل نهم و هشتم معرفی می‌کند. این نسخه از کیفیت گرافیکی بهتری برخوردار است. همچنین باید شاهد گیم پلی بهبودیافته هم باشیم.

منبع
GamesRadar
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا