بازی ها

رویداد بعدی Ubisoft Forward ماه سپتامبر برگزار خواهد شد

شرکت یوبیسافت در سری رویدادهای Ubisoft Forward به نمایش عناوین جدید برای نسل هشتم و نهم می‌پردازد. حال به تازگی مشخص شد برنامه بعدی Ubisoft Forward در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر) برگزار خواهد شد.

این کمپانی فرانسوی در جریان کنفرانس مالی تلفنی سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که رویداد بعدی Ubisoft Forward را ماه سپتامبر برگزار خواهد کرد. مشخص نشده چه بازی‌هایی را در این برنامه مشاهده خواهیم کرد اما برخی گزارش‌ها می‌گویند در این برنامه تنها به بازی Rainbow Six: Quarantine پرداخته می‌شود.

نوشته های مشابه

بنابراین این موضوع خبر خوبی برای طرفداران سری بازی‌های آنلاین شوتر اول شخص Rainbow Six است. بازی Rainbow Six: Quarantine قرار بود در قالب یک بازی زامبی محور تعاملی در آوریل امسال منتشر شود اما شیوع ویروس کرونا موجب شد تا تاخیری در انتشار آن به وجود بیاید.

رویداد بعدی Ubisoft Forward ماه سپتامبر برگزار خواهد شد

از آنجایی که در برنامه قبلی Ubisoft Forward دو بازی Rainbow Six: Quarantine و Gods & Monsters هیچ نمایشی نداشتند، پیش‌بینی می‌شود در برنامه ماه سپتامبر نمایشی از این دو بازی به اجرا دربیاید. بازی نخست که اطلاعات متعددی از آن منتشر شده است  اما درباره بازی Gods & Monsters کمتر اطلاعاتی در دسترس است. این عنوان توسط تیم سازنده بازی Assassin’s Creed: Valhalla در دست ساخت قرار دارد.

فردریک دوگت مدیر مالی یوبیسافت اعلام کرد که تا پایان این سال مالی یعنی ۳۱ مارس (۱۱ فروردین ۱۴۰۰) باید شاهد انتشار چند بازی باشیم. با این فرض که هیچ تاخیری در کار نباشد، می‌توان تا پایان سال مالی جاری، بازی‌های بزرگی را تجربه کرد.

بدون شک اگر تاخیری در عرضه یکی از عناوین یوبیسافت به وجود بیاید، آن بازی چیزی نیست جز Rainbow Six: Quarantine که احتمال دارد تا آوریل سال آینده منتشر نشود. به هر حال یوبیسافت برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ بازی‌های جدیدی تدارک دیده که در آینده شاهد رونمایی آنها خواهیم بود، اگرچه تاکنون نیز چند بازی معرفی شده است.

منبع
HardwareZone
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا