بازی ها

The Division را رایگان هدیه بگیرید

از دیروز یوبیسافت شروع به در اختیار گذاشتن بازی The Division به صورت رایگان برای کاربران Uplay برای زمان محدودی کرده است.

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش فشار روزمره بازی کردن است و چی از این بهتر که یک بازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد. کمپانی یوبیسافت قصد دارد یکی از بازی‌های خود با نام Tom Clancy’s The Division را به صورت رایگان در اختیار کاربران Uplay قرار دهد. طبق گفته حساب رسمی یوبیسافت در توییتر کاربران تا تاریخ ۸ سپتامبر (۱۸ شهریور) با نصب برنامه Uplay بازی The Division را به صورت رایگان دریافت کنند و پس از این تاریخ هر زمان که خواستند می‌توانند این بازی را تجربه کنند. همچنین حساب رسمی یوبیسافت اضافه کرد که دارندگان Xbox می‌توانند این بازی را به صورت بخشی از بازی‌های رایگان Xbox Gold در سپتامبر تجربه کنند.

داستان بازی The Division در نیویورک و پس از همه‌گیری یک ویروس خطرناک و کشته شدن بسیاری از مردم شهر جریان دارد که فاصله زیادی با جهان امروزی و گسترش ویروس کرونا ندارد. در این بازی شما نقش یک افسر ویژه بخش امنیت ملی را ایفا می‌کنید که وظیفه پاکسازی شهر و دستگیری مجرمانی که از این وضعیت شهر سواستفاده کرده‌اند را بر عهده دارد. این بازی Open Word فقط به صورت آنلاین در سال ۲۰۱۶ منتشر شد که نمره‌های درخشانی را دریافت نکرد ولی گیمرهای بسیاری از تجربه این بازی لذت بردند.

برای دانلود و نصب برنامه Uplay می‌توانید به سایت رسمی یوپلی مراجعه کنید.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا