بازی ها

رویداد The Game Awards 2020 آنلاین برگزار می‌شود

به گفته Geoff Keighley مجری رویداد The Game Awards 2020 امسال شاهد بزرگ‌ترین رویداد تاریخ The Game Awards خواهیم بود.

با گسترش ویروس COVID-19 در سراسر دنیا و لغو شدن بسیاری از مسابقات و مراسم‌های مهم، سوالاتی پیرامون چگونگی برگزاری رویداد The Game Awards 2020 مطرح شد. از جمله اینکه آیا این مراسم برگزار خواهد شد یا نه؟ که با تایید Geoff Keighley مطمئن شدیم که مراسم امسال برگزار خواهد شد اما با کمی تغییر.

در گفت و گو جدید IGN با Geoff Keighley، برگزار کننده مراسم The Game Awards تایید کرده که این مراسم بدون تاخیر برگزار خواهد شد ولی حرفی از تاریخ دقیق برگزاری مراسم نزد با این حال انتظار می‌رود همانند سال‌های گذشته این مراسم در ماه سپتامبر برگزار شود.

هر چند مراسم The Game Awards امسال مانند سال‌‌های گذشته با هزارن بیننده حضوری برگزار نخواهد شد با این حال به گفته Geoff Keighley این مراسم به صورت کاملا آنلاین با حضور میلیون‌ها ببینده برگزار خواهد شد و همچنین مجری مراسم اضافه کرد که مراسم امسال از پیش ضبط نخواهد شد و به صورت زنده پخش خواهد شد و باید شاهد بزرگ‌ترین مراسم تاریخ The Game Awards باشیم.

باید دید که مراسم The Game Awards 2020 با چه کیفیتی و چگونه به پایان خواهد رسید.

منبع
DualShockers
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا