بازی ها

فروش ۴ میلیونی The Last of Us Part II در هفته اول عرضه

شکستن رکورد Uncharted 4 و همچنین فروش ۴ میلیونی The Last of Us Part II در هفته اول عرضه خبر از موفقیت بزرگ این عنوان می‌دهد.

از زمان عرضه، فروش بازی The Last Of Us Part II به بیشتر از ۴ میلیون نسخه رسیده و این فروش باعث شده است که این بازی سریع‌ترین بازی انحصاری پلتفرم PS4 از لحاظ تعداد نسخه‌ی فروش رفته محسوب شود.

با انتشار این بازی در هفته اخیر، Sony و Naughty Dog خستگی صبر طولانی طرفدارانشان را از تنشان درآوردند. خوفناک و هیجان‌انگیز بودن ادامه‌ی داستان این بازی، به نحوی در دهان طرفداران افتاده است که به نظر می‌رسد The Last Of Us Part II موفقیت‌های قبلی ناتی‌داگ و حتی بسیار فراتر از آن را به ارمغان بیاورد.

روی وبلاگ رسمی PlayStation، شرکت سونی از فروش ۴ میلیونی The Last of Us Part II خبر داده است. این آمار فقط شامل فروش‌های تا قبل از تاریخ ۲۱ ژوئن (یک تیر) است؛ یعنی فقط و فقط در هفته‌ی اول انتشار.

با این که مشخص نشده این آمار شامل فروش فیزیکی، دیجیتالی و یا هر دو است؛ با این حال، لقب سریع‌ترین فروش یک انحصاری PS4 را از آن خود کرده است. به طوری که حتی رکورد بیشترین فروش در هفته اول را که تا پیش از این متعلق به God of War و Spider-Man بود، شکسته است.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x