بازی ها

فروش سری Witcher از ۵۰ میلیون نسخه عبور کرد

گرالت روز به روز مشهورتر می‌شود و حتی باوجود اینکه در ۵ سال گذشته عنوان جدیدی از او تجربه نکردیم، فروش سری Witcher از ۵۰ میلیون نسخه عبور کرد.

بر اساس گزارشی که استودیو CD Projekt منتشر کرده است، سال جاری میلادی فروش کلی سری ویچر از مرز ۵۰ میلیون نسخه هم عبور کرده است. ۵۰ میلیون نسخه رقم فوق‌العاده‌ای است به خصوص اگر این را در نظر بگیریم که آخرین نسخه‌ی این سه‌گانه مربوط به ۵ سال قبل بوده است.

در آخرین آمار گزارش شده توسط CD Projekt که مربوط به سال گذشته میلادی بود، فروش سری Witcher به ۴۰ میلیون نسخه رسیده بود. در همین گزارش اشاره شده بود که حدود نیمی از این ۴۰ میلیون نسخه‌ی فروش رفته به تنهایی مربوط به بازی Witcher 3 است. اگر گزارش‌های منتشر شده در سال گذشته و امسال را با هم مقایسه کنیم، واضح است که در طول ۱۲ ماهه‌ی گذشته این سری ۱۰ میلیون نسخه‌ی جدید فروخته است. این رقم با توجه با اینکه بازی تازه‌ای در کار نبوده، واقعا عالی است. حتی اخیراً برای اولین بار تعداد بازیکنان همزمان بازی Witcher 3 روی استیم از ۱۰۰ هزار نفر عبور کرد و رکورد جدیدی برای این بازی به ثبت رسید.

احتمالاً گرالت این موفقیت‌ها را مدیون سریالی است که نتفلیکیس با اقتباس از این سری ساخته است. بدون شک انتشار این عنوان برای نینتندو سوئیچ در سال گذشته، بی‌تاثیر در فروش آن نبوده است.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا