بازی ها

یوبیسافت برنامه‌ای برای افزایش قیمت بازی‌ها ندارد

برخلاف 2K Games، یوبیسافت نشان داده است که هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بازی‌ها در نسل نهم ندارد. شرکت 2K Games اخیرا با معرفی بازی NBA 2K جدید آشکار کرد که عناوین نسل نهمی قیمت بیشتری نسبت به نسل فعلی دارند. به شکلی که بازی NBA 2K جدید با قیمت ۷۰ دلار قابل تهیه است. این موضوع واکنش‌های منفی را به دنبال داشته و بسیاری معتقدند که نباید چنین افزایشی در نظرگرفته شد. زیرا اولین باری است که یک ناشر بازی‌های AAA تصمیم می‌گیرد بازی با قیمت بیش از ۶۰ دلار ارائه دهد.

هنگامی که این خبر منتشر شد بسیاری از گیمرها نگران شدند مبادا سایر ناشرین هم برنامه‌ای برای افزایش قیمت بازی‌های خود داشته باشند. زیرا این حرکت 2K Games می‌توانست بدان معنا باشد که نسل جدید بازی‌های گران‌تری دارد. با این حال بسیاری از ناشرین سکوت را در پیش گرفته و صحبتی در این زمینه نداشتند.

اخیرا یوبیسافت در کنفرانس مالی تلفنی خود اعلام کرد که در سال جاری بازی‌های نسل جدید را با همان قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد کرد و برنامه‌ای برای افزایش قیمت ندارد. جیسون شرایر سردبیر وب سایت کوتاکو نیز در توییتی تایید کرد یوبیسافت قصد دارد بازی‌های نسل نهمی سال جاری را با قیمت ۶۰ دلار عرضه کند. بازی‌هایی از جمله  Watch Dogs: Legion و Assassin’s Creed: Valhalla.

افزایش قیمت ۱۰ دلاری نسبت به نسل قبل می‌تواند واکنش منفی طرفداران را برای هر ناشری در پی داشته باشد. قطعا ناشرین باید تصمیم جدی و درست در این زمینه گرفته تا با نارضایتی شدید گیمرها مواجه نشوند.

منبع
TechSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا