بازی ها

تولید فیلم The Uncharted باز هم به تعویق افتاد

همه گیری کرونا باز هم کار دست هالیوود داد!

نکات برگزیده مطلب
  • ساخت فیلم اقتباسی Uncharted باز هم به تعویق افتاد تا طرفداران این سری بازی محبوب همچنان چشم انتظار فیلم آن باقی بمانند.

شرکت سونی تأیید کرده  است که فلیمبرداری فیلم The Uncharted (که تا همین حالا هم کم دردسر ندیده است) هنوز شروع نشده است. اما بازیگران و سایر اعضای فیلم قرار است به زودی با رعایت تمامی نکات بهداشتی فیلمبرداری را شروع کنند.

گمانه زنی‌ها زمانی اوج گرفت که تام هالند، ستاره فیلم Spider-Man: Far From Home، که قرار است نقش Nathan Drake را نیز بازی کند، در صفحه اینستاگرام خود، پستی با کپشن «روز اول #Uncharted» منتشر کرد. انتشار این پست علی‌رغم شروع فیلمبرداری قابل توجه است.

خبرگزاری Hollywood Reporter اعلام کرده است که ساخت فیلم از 20 ام جولای امسال شروع خواهد شد. هرچند گسترش ویروس می‌تواند دوباره موجب به تعویق افتادن این تاریخ شود؛ چراکه فیلمبرداری صحنه‌های شلوغ غیرممکن خواهد بود و بازیگران نیز باید بدون ماسک سر صحنه حضور یابند. درهر صورت با توجه به افزایش تعداد مبتلایان کرونا، تمامی تولیدات هالیوود ممکن است با تأخیر مواجه شوند.

درباره PS5 اینجا بیشتر بخوانید!

 

فیلم The Uncharted که قرار است براساس سری بازی معروف The Uncharted ساخته شود، بیش از یک دهه است که در مرحله ساخت قرار دارد و بین فیلمنامه نویس‌ها و کارگردان‌های متفاوتی دست به دست شده است. اسم‌های شناخته شده‌ای (نظیر: Antonio Banderas, Sophia Ali و Tati Gabrielle) به اعضای ساخت این فیلم ملحق شده اند.

تاریخ انتشار فیلم پس از شیوع ویروس کرونا از 5 مارچ 2021 به 8 اکتبر 2021 تغییر کرده بود. حال باید دید که با افزایش تعداد مبتلایان کورنا، باز هم شاهد به تعویق افتادن این فیلم خاوهیم بود یا خیر!

نظر شما درباره فیلم‌های اقتباسی از بازی‌ها چیست؟ آیا نمونه‌های قبلی را موفق می‌دانید؟

منبع
سایت گیم اسپات
نمایش بیشتر
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا