بازی ها

رویداد بعدی Ubisoft Forward احتمالاً هفتۀ آینده برگزار خواهد شد

احتمال دارد اطلاعات بیشتری از نسخۀ بازسازی شده Prince of Persia در این مراسم شاهد باشیم

شرکت یوبیسافت قبلاً اشاره کرده بود که در اواخر امسال قسمت دوم رویداد Ubisoft Forward برگزار خواهد شد. با توجه به اخبار جدید، تنها یک هفته تا شروع این مراسم فاصله داریم!

این شایعه توسط جیسون شرایر، یکی از خبرنگارهای مطرح حوزه بازی در وب‌سایت بلومبرگ منتشر شد. او قبلاً هم درمورد برگزاری رویدادهای آینده شرکت‌ها اطلاعاتی منتشر کرده بود. شرایر در یکی از آخرین توئیت‌های خود به قسمت بعدی مراسم Ubisoft Forward اشاره کرد و گفت، احتمالاً این مراسم هفتۀ آینده برگزار می‌شود.

متن پیام منتشر شده به شرح زیر است:

«یوبیسافت در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری قسمت بعدی مراسم Ubisoft Forward با محوریت بازی‌های ویدویی در آیندۀ نزدیک (اعتقاد دارم هفتۀ بعد باشد) خواهد بود. زمان‌بندی آن‌ها بی عیب و نقص است.»

اولین رویداد Ubisoft Forward در تیر ماه سال جاری برگزار شد و نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی‌های بزرگی چون Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion را شاهد بودیم. هم‌چنین، بازی Far Cry 6 هم به صورت رسمی در این رویداد معرفی شد.

همان‌طور که گفته شد، یوبیسافت دارای تعداد زیادی بازی بزرگ است که هنوز در مرحلۀ توسعه قرار دارند و انتظار داریم اطلاعات بیشتری از آن‌ها در مراسم پیش‌رو بشنویم. علاوه بر این، از آخرین تریلر منتشر شده برای بازی Beyond Good and Evil 2 حدود دو سال می‌گذرد. از طرف دیگر، یوبیسافت قول داده در سال 2020 جزئیات بیشتری درمورد Rainbow Six Quarantine منتشر کند، برای همین رویداد Ubisoft Forward می‌تواند آخرین فرصت ما برای دیدن تریلر جدید و مشخص شدن تاریخ انتشار این عنوان باشد.

اخیراً، شایعاتی درمورد مجموعۀ بازسازی شدۀ Prince of Persia منتشر شده که ممکن است بخشی از مراسم Ubisoft Forward را به خود اختصاص دهد. هم‌چنین، عنوان جدیدی به اسم Immortals: Fenyx Rising در سیستم رتبه‌بندی کشور تایوان مشاهده شد که بنظر می‌رسد نام جدید آن Gods and Monsters باشد و در این رویداد احتمالاً راجب آن بیشتر صحبت خواهد شد.

در نهایت، انتظار داریم اطلاعات تازه‎ای از بازی‌هایی مانند Roller Champions، The Settlers و ریبوت Skull & Bones منتشر شود.

نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا