بازی ها

چرا The Elder Scrolls 6 و Starfield بی‌نقص‌ترین بازی‌های Bethesda خواهند بود؟

چه چیزی بازی‌های نسل جدید Bethesda را متمایز خواهد کرد؟

شرکت مایکروسافت چند روز پیش اعلام کرد که شرکت ZeniMax، شرکت مادر Bethesda ناشر بازی‌هایی چون DOOM، Fallout و The Elder Scrolls، را به طور کامل خریده است. خریده شدن Bethesda به این معنی است که تمامی بازی‌های تولید شده و یا در حال تولید این شرکت همچون Starfield و Elder Scrolls 6 در Xbox Game Pass در دسترس خواهند بود.

یک همکاری قدیمی

تاد هاوارد، طراح بازی در Bethesda درباره خریده شدن Bethesda توسط مایکروسافت خشنود بوده و معتقد است که با کمک موتور‌ بازی‌سازی بهینه‌سازی شده جدید Bethesda و همکاری مستقیم با شرکت مایکروسافت، شاهد پیشرفت‌های چشمگیر و روز‌افزونی در شرکت Bethesda خواهیم بود. تاد هاوارد در همین موضوع اظهار کرد:

«ما پله‌های ترقی را با هر یک از کنسول‌های مایکروسافت با همدیگر پیمودیم. Mod‌های بازی Fallout 4 را به کنسول آوردیم و هم‌اکنون نیز با وجود کنسول‌های نسل جدید مانند Xbox Series S و Xbox Series X می‌توانیم دنیای بزرگی که دوست داریم در بازی‌هایمان داشته باشیم را بدون نقص بسازیم. پیشرفت و ارتقا این کنسول‌ها فقط در کارت گرافیک‌شان خلاصه نمی‌شود. پردازنده و سایر قسمت‌ها نیز ارتقا پیدا کرده‌اند. این موضوع باعث شد که تیم ما موفق به ساخت بهترین موتور بازی‌سازی از دوران Oblivion تا‌کنون شود. و حالا با تکنولوژی‌های جدیدی که به‌کار گرفته می‌شود، بازی‌های Starfield و The Elder Scrolls 6 از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود.»

وقت تغییر فرا رسیده

بازی Oblivion که در سال 2006 منتشر شد. یکی از بزرگترین پیشرفت‌ها در سری بازی‌های این شرکت به حساب می‌آمد اما پس از این دوره، شرکت Bethesda همواره به خاطر قدیمی شدن موتور بازی‌سازی‌اش مورد انتقاد قرار گرفته است. چرا که موتور بازی‌سازی فعلی آن‌ها در بازی‌های Open World دارای باگ‌های عجیب و غریبی است!

تام هاوارد درباره محور اصلی تمرکز تغییرات در موتور بازی‌سازی جدید هیچ صحبتی نکرده است. باید دید که The Elder Scrolls 6 و Starfield تا چه میزانی بیانگر پیشرفت و شاید یک انقلاب در بین بازی‌های شرکت Bethesda خواهند بود.

منبع
GameSpot
نمایش بیشتر

امیرعباس افخمی

امیر یه گیمره. اون به پیکسل آرت علاقه زیادی داره و سعی می‌کنه خوب یادش بگیره! امیر یه دانشجو هم هست و مشغول تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسیه. آیدی امیر تو استیم: emirabbasok
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
2 کامنت
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها
علی
علی
27 روز پیش

Bethesda رو هیچ وقت به خاطر باگ هاش نمی بخشم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا