بازی ها

آیا Mortal Kombat 11 Ultimate Edition از کراس پلی پشتیبانی می‌کند؟

با انتشار جزئیات بروزرسانی جدید بازی Mortal Kombat 11، بسیاری از کاربران از این بازی ناامید شدند

روز گذشته خبری مبنی بر اینکه بازی پرطرفدار Mortal Kombat 11 بزودی آپدیت جدیدی دریافت خواهد کرد منتشر شد، در بروزرسانی جدید این بازی سه کاراکتر جدید که نام آن‌ها به ترتیب Mileena، Rain و John است به بازی اضافه خواهند شد. همچنین جزئیات جدیدی نیز از ارتقا این بازی برای نسل نهم منتشر شد و به صورت رسمی تأیید شد که صاحبان این بازی در نسل هشتم به صورت رایگان به نسخۀ نسل نهمی آن دسترسی خواهند داشت. اما همچنان موضوعاتی وجود دارد که به بروزرسانی جدید این بازی مرتبط هستند، در ادامه راجع به آن‌ها صحبت می‌کنیم.

با عرضۀ نسخۀ Ultimate کراس پلی برای تمام پلتفرم‌ها فعال می‌شود؟

نسخۀ اصلی این بازی که زمان عرضه منتشر شد از قابلیت کراس پلی پشتیبانی نمی‌کرد اما در نهایت با انتشار پچ جدیدی برای این عنوان قابلیت کراس پلی نیز فراهم شد؛ اما نکته‌ای که ممکن است از شنیدن آن خوشحال نشوید این است که قابلیت کراس پلی در بازی Mortal Kombat 11 تنها بین دو کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قابل استفاده است. این درحالی است که بسیاری از کاربران انتظار داشتند با عرضۀ نسخۀ Ultimate این قابلیت برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شود اما مثل اینکه چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

نوشته های مشابه

استودیوی Warner Bros هم اکنون بخش سوالات متداول با عنوان Krossplay را در وب‌سایت رسمی‌اش ساخته است که در آن تنها نام دو کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به چشم می‌خورد. بنابراین حتی با عرضۀ نسخۀ Ultimate این بازی خبری از کراس پلی برای پلتفرم‌های دیگر نظیر Google Stadia، Nintendo Switch یا کامپیوترهای شخصی نخواهد بود.

این موضوع زیاد هم غافلگیر کننده نیست چرا که در نسخه‌های دیگر این بازی نیز شاهد وجود چنین قابلیتی نبودیم اما بهرحال بازهم می‌تواند برای کابران ناامید کننده باشد. نسخه‌های Mortal Kombat 11: Ultimate Edition و Mortal Kombat Pack 2 در تاریخ 17 نوامبر برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

منبع
GamingBolt
نمایش بیشتر

ایمان ایمانی

یه مهندس نرم‌افزار 25 ساله که خورۀ گیم و سخت‌افزاره 👨‍💻
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا