بازی ها

فیل اسپنسر: از تعطیلی Mixer پشیمان نیستم

فیل اسپنسر در مصاحبه‌ای در مورد تعطیلی Mixer گفت که بسیار مفتخر است که در شرکتی مانند مایکروسافت کار می‌کند که ریسک‌ها را می‌پذیرد.

در ماه جون میلادی، مایکروسافت در طی اعلامیه‌ای تعجب‌برانگیز از بستن سرویس استریمینگ میکسر خبر داد. اتفاقی که باعث شد استریمرهای معروفی مانند Ninja و Shroud با خروج از این پلتفرم به دنبال کانال دیگری برای استریم باشند. اخیرا فیل اسپنسر بیشتر درباره‌ی این تصمیم مایکروسافت اظهار نظر کرده است.

وی بیان کرد که آن‌ها بیشترین تلاششان را برای رشد سرویس میکسر کرده‌اند و در پایان تصمیمی منطقی گرفته‌اند که از آن پشیمان نیستند. او همچنین افزود که بسیار مفتخر است که برای شرکتی کار می‌کند که از تجربه‌های جدید نمی‌ترسد با این‌ که گاهی این تجربه‌ها ثمر نمی‌دهند.

مایکروسافت با خریدن پلتفرم Beam سرویس استریمینگ Mixer را استارت زد. گفته می‌شود مایکروسافت  طی قراردادی به ارزش ۱۰ میلیون دلار استریمر نینجا را برای استریم انحصاری در میکسر به این پلتفرم آورد و برای بند پایان قرارداد وی با بسته شدن میکسر، به وی ۳۰ میلیون دلار پرداخت کرده است.

در آینده بیشتر تلاش‌های مایکروسافت در زمینه‌ی سرویس‌های استریمینگ بر Facebook Gaming متمرکز خواهد بود.

منبع
GameSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا