بازی ها

حذف سرویس Xbox Live Gold در برنامه‌های مایکروسافت نیست

مایکروسافت اعلام کرده است که با وجود حذف اشتراک ۱۲ ماهه‌ی سرویس Xbox Live Gold برنامه‌ای برای پایان دادن به آن ندارد. مایکروسافت همچنین در بیانیه‌ای این سرویس را بخش مهمی از برنامه‌های خود در حال حاضر و آینده خواند.

ایکس باکس لایو گلد در واقع همان اشتراک پولی برای دسترسی به حالت مولتی‌پلیر بازی‌های آنلاین و چندین بازی رایگان به صورت ماهانه است. اخیرا حذف اشتراک ۱۲ ماهه‌ی این سرویس و اعلام برخورداری بازی Halo Infinite از یک حالت مولتی‌پلیر رایگان، حدس‌هایی مبتنی بر تمایل مایکروسافت به حذف کلی سرویس Xbox Live Gold را تقویت کرده بود اما بیانیه‌ی مایکروسافت از ادامه‌ی کار این سرویس خبر می‌دهد.

مایکروسافت در بیانیه‌ی خود از عدم تغییر تجربه سرویس ایکس باکس لایو گلد نیز خبر داد؛ اتفاقی که ادامه یافتن این سرویس به شکل سابق اما در قالب اشتراک نهایتا ۳ ماهه را تایید می‌کند. با این اوصاف، کاربران PC فعلا می‌توانند به صورت رایگان به بازی در حالت مولتی‌پلیر Halo Infinite بپردازند. اگر قصد تهیه این اشتراک را دارید و به دنبال اطلاع از جزئیات بیشتر آن هستید صفحه رسمی Xbox Live Gold را مشاهده کنید.

منبع
IGN
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا