بازی ها

با اشتراک ۱۲ ماهه Xbox Live Gold خداحافظی کنید

به تصمیم مایکروسافت اشتراک ۱۲ ماهه Xbox Live Gold از دسترس خارج شده است و ظاهرا باید با آن خداحافظی کنیم. علاقمندان هم‌اکنون تنها قادر به خرید اشتراک‌های ماهانه و سه‌ماهه سرویس Xbox Live Gold هستند.

اقدام جدید مایکروسافت در حذف اشتراک سالانه‌ی سرویس Xbox Live Gold خبر از برنامه‌ی احتمالی این شرکت در تغییر یا حذف این سرویس می‌دهد. هم‌اکنون تنها اشتراک‌های ماهانه و سه‌ماهه‌ی این سرویس برای خرید در دسترس هستند و قطعا این تغییر برنامه اتفاقی نبوده است.

مایکروسافت حذف اشتراک سالانه برنامه‌ی Xbox Live Gold و افزایش قیمت آن را تایید کرده است. اتفاقی که از برنامه‌ریزی احتمالی مایکروسافت برای سرویس‌های ارزشمندتر خود مانند Xbox Game Pass و باندل Game Pass Ultimate خبر می‌دهد. با این که مایکروسافت این جابجایی را رسما تایید نکرده است، این افزایش قیمت در سرویس Xbox Gold Live هواداران را تشویق به استفاده از Game Pass خواهد کرد.

اشتراک Xbox Live Gold برای آنلاین بازی کردن با کنسول Xbox One ضروری است. سرویسی که ماهانه بازی‌هایی را به صورت رایگان برای مشترکین عرضه می‌کند.

منبع
GameSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا