بازی ها

علاقمندی مایکروسافت به خرید بخش سرگرمی‌های تعاملی Warner Bros

طبق گزارش‌ها، کمپانی مادر AT&T به دنبال فروش بخش سرگرمی‌های تعاملی Warner Bros می‌باشد و اخیرا مایکروسافت به صف علاقمندان خرید آن اضافه شده‌اند.

از دیگر رقیبان مایکروسافت برای خرید بخش سرگرمی‌های تعاملی Warner Bros و چند استودیوی بازی‌سازی به همراه آن، می‌توان به EA ،Activision ،Take-Two اشاره کرد. با خرید بخش تعاملی Warner Bros استودیوهایی از قبیل Avalanche ،Monolith ،NetherRealm ،Rocksteady نیز به مجموعه‌ی شرکت خریدار اضافه خواهند شد.

البته فروش این استودیوها به معنی تصاحب امتیاز کاراکترهایی مانند بتمن و هری پاتر توسط شرکت خریدار نخواهد بود. بنابراین شرکت خریدار باید برای دریافت حق لیسانس ساخت بازی‌های جدید بر مبنای کاراکترهای کمپانی برادران وارنر نیز به توافق برسد.

با خرید بخش سرگرمی‌های تعاملی Warner Bros تعداد استودیوهای مایکروسافت با افزایش قابل توجهی روبرو خواهد شد و این به معنی اضافه شدن استودیوهایی مانند NetherRealm و امتیاز بازی‌هایی مانند Mortal Kombat خواهد بود.

کمپانی مادر AT&T با فروش بخش‌های فرعی مجموعه شرکت‌های خود از قبیل بخش سرگرمی‌های تعاملی Warner Bros  به دنبال پرداخت بدهی ۱۵۴ میلیارد دلاری خود می‌باشد و این بخش طبق ارزیابی‌ها ۴ میلیارد دلار قیمت‌گذاری شده است.

منبع
IGN
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا