بازی هاسخت افزار

Crysis 3 را می‌توانید روی VRAM گرافیک RTX 3090 نصب و اجرا کنید!

یک مهندس نرم‌افزار توانسته است بازی Crysis 3 را روی VRAM کارت گرافیک RTX 3090 بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا کند.

سری بازی‌های Crysis از همان قدیم به داشتن گرافیک بالا معروف بودند به‌نوعی که بسیاری از سیستم‌های گیمینگ توانایی اجرای این بازی را با کیفیت بالا نداشتند. همین موضوع باعث شد تا گیمر‌ها وقتی یک سیستم بسیار قوی می‌بینند اولین سوالی که برایشان پیش ‌می‌آید این باشد که آیا این سیستم ‌توانایی اجرای Crysis را دارد یا نه. این اتفاقات باعث شده تا اسم بالاترین حالت تنظیمات گرافیکی نسخه ریمستر بازی Crysis عبارت Can It Run Crysis باشد. (خبر مربوط به بالاترین حالت تنظیمات گرافیکی نسخه ریسمتر بازی Crysis را می‌توانید در «نام‌گذاری جالب بالاترین تنظیمات گرافیکی Crysis Remastered» مطالعه نمایید).

درحالی‌که بازی‌هایی مانند Call Of Duty: Modern Warfare دیگر حتی روی یک SSD 250GB نصب نمی‌شوند‌ (خبر مربوط به اینکه دیگر نمی‌توانید بازی Call Of Duty: Modern Warfare را روی یک SSD 250GB نصب کنید را می‌توانید در «Call Of Duty: Modern Warfare دیگر حتی روی یک SSD 250GB جا نمی‌شود!» مطالعه کنید) بازی Crysis 3 روی VRAM کارت گرافیک RTX 3090 قابل‌نصب و اجرا می‌باشد.

یک مهندس نرم‌افزار توانسته است بازی Crysis 3 را روی VRAM کارت گرافیک RTX 3090 نصب و اجرا کند. این مهندس نرم‌افزار به گفته خودش با استفاده از یک برنامه به نام VRAMdrive که به شما اجازه پارتیشن بندی VRAM کارت گرافیک را می‌دهد توانسته است بازی Crysis 3 را روی VRAM غول جدید انویدیا نصب کند. به گفته این مهندس نرم‌افزار بازی Crysis 3 به خوبی و بدون هیچ مشکلی با کیفیت 4K و فریم‌ریت قابل قبولی اجرا شد.

منبع
PC Gamer
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا