سخت افزار

کیبورد K60 RGB Pro توسط Corsair معرفی شد؛ مدرن و زیبا!

فریم آلومینیومی، نورپردازی RGB و سوئیچ‌های Cherry Viola از ویژگی‌های اصلی این کیبورد به حساب می‌آیند

شرکت Corsair از جدیدترین کیبورد گیمینگ با اسم K60 RGB Pro رونمایی کرد. این کیبورد دارای فریم آلومینیومی بوده و از سوئیچ‌های مکانیکی Cherry Viola به همراه نور پس زمینۀ RGB بهره می‌برد. کیبورد گیمینگ K60 RGB Pro در حال حاضر با قیمت 89.99 دلار از طریق وب سایت Corsair در دسترس است.

همان‌طور که اشاره شد، کیبورد گیمینگ K60 RGB Pro از سوئیچ‌های Cherry Viola بهره می‌برد و برای مصارف گیمینگ ساخته شده و این کیبورد گزینه‌ای مناسب برای گیمر و استریمرهایی است که به اطمینان، اعتبار و تضمین کیفیت کلیدها در طول دورۀ استفاده، خواهد بود.

طراحی مدرن، ظاهر حرفه‌ای

برای طراحی کیبورد K60 RGB Pro از فریم آلومینیومی براق به رنگ مشکی آنودایز شده، استفاده می‌کند که علاوه بر ظاهری شیک، طراحی آن مدرن به نظر می‌رسد. قاب آلومینیوم برس خورده براق این کیبورد را کاملاً سفت و محکم نگه داشته و هر گونه انعطاف پذیری بدنۀ کیبورد را از بین می‌برد. طراحی محصول ساده است، اما همچنان زیبایی خارق العاده‌ای را به هر گیمری ارائه می‌دهد. هم‌چنین، این محصول ظاهر حرفه‌ای خود را برای کسانی که به دنبال ایجاد دفتر کار در خانه هستند، حفظ کرده است.

کیبورد K60 RGB Pro به صورت جداگانه از نور پس زمینه برای نورپردازی زنده و پویا برخوردار است که با استفاده از نرم افزار iCUE RGB شرکت Corsair کاملاً قابل کنترل و شخصی سازی خواهد بود. این نرم افزار نه تنها برای نورپردازی RGB کاربرد دارد، بلکه برای برنامه نویسی ماکرو پیشرفته و حتی همگام سازی نورپردازی کیبورد با کل سیستم در تمامی دستگاه‌های شرکت Corsair امکان پذیر است.

تصاویر کیبورد K90 RGB Pro

از آنجایی که این کیبورد از نرم افزار iCURE RGB استفاده می‌کند، تنظیمات مختلفی برای کاربران وجود دارد تا بتوانند به راحتی بین آن‌ها چرخش کرده تا یکی از گزینه‌هایی که برای جلسۀ بازی شما مناسب‌تر است را انتخاب کنید. تنظیمات نورپردازی شامل حالت‌های Rainbow, Color Pulse, Visor, Water Color, و Rain است که ترکیب رنگ‌های مختلفی را روی کیبورد پدید می‌آورد.

کیبورد K60 RGB Pro در حال حاضر با قیمت 89.99 دلار از طریق وب سایت Corsair موجود است که با ویژگی‌های بزرگ و ساختار محکم، این کیبورد را به لطف قابل اعتماد بودن به گزینه‌ای ایده‌ال برای هر دو گروه تولید کنندگان محتوا و گیمرها تبدیل می‌کند که بخشی از آن مربوط به سوئیچ‌های Cherry Viola است که حس فشردن ثابت تمامی کلیدها را به کاربر ارائه می‌دهد. این سازگاری به گیمرها اجازه می‌دهد تا پیش بینی کنند چه زمان به وقوع پیوستن حرکات را پیش بینی کنند!

منبع
Wccftech
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا