سخت افزار

کولر CASTLE 280EX دیپ کول معرفی شد.

عضوی جدید به خانواده کولرهای پردازنده CASTLE EX شرکت دیپ کول اضافه شد.

نکات برگزیده مطلب
  • با جدیدترین خنک کننده مایع پردازنده شرکت دیپ کول بیشتر آشنا شوید. قدرت بیشتر، صدای کمتر!

شرکت دیپ کول، از شرکت‌های پیشرو در طراحی و ساخت سیستم‌های خنک کننده پردازنده، گزینه‌های موجود در سری محبوب CASTLE EX خود را با معرفی کولر CASTLE 280EX افزایش داد.

کولر CASTLE 280EX کولری 280 میلی‌متری AiO با قابلیت خنک کنندگی بالا، تجربه بی‌همتایی از پردازنده‌ای خنک را به ارمغان می‌آورد. این کولر به فناوری ضد نشت (Anti-Leak) مجهز شده تا با تسهیل ایجاد فشار، امنیت عملیاتی را افزایش داده و از نشت مایع خنک کننده جلوگیری کند.

موتور قدرتمند 3 فازی این کولر بدون افزایش صدا، با افزایش میزان جریان، عملکرد خنک کنندگی را بهتر می‌کند. پمپ دو اتاقه که از مجدداً از پایه طراحی شده است، با بهبود مسیر جریان، فرآیند انتقال حرارت را بهتر کرده است. با افزایش 25 درصدی تعداد پره‌های صفحه اتصال مسی، سطح مقطع و به تبع آن میزان انتقال گرما افزایش پیدا کرده است. فن‌های TF140 S نیز با طراحی اختصاصی و افزایش فشار ثابت و جریان هوا، عملکرد خنک کنندگی کولرهای مایع AiO را افزایش می‌دهند.

خنک کننده پردازنده CASTLE 280EX
خنک کننده پردازنده CASTLE 280EX از نمایی دیگر

اگر در هنگام اسمبل نیز لوگوی دیپ کول برعکس قرار داده شد، می‌توانید سر پمپ را برداشته و دوباره لوگو را تنظیم نمایید. همچنین می‌توانید با استفاده از پک لوگوی اضافی موجود در بسته بندی، ظاهر کیس خود را  شخصی سازی کنید. مسلماً هیچ محصول گیمینگی را نمی‌توان بدون نورپردازی RGB تصور کرد، نورپردازی کولر جدید دیپ کول نیز یا از طریق برنامه مادربورد و یا از طریق کنترل موجود در بسته بندی قابل تنظیم است.

این کولر قرار است طی ماه جاری (جولای 2020) روانه بازار شود.

آیا شما از کولرهای مایع دیپ کول استفاده کرده‌اید؟ چه مزایا و معایبی توجه شما را جلب کرد؟

خنک کننده پردازنده CASTLE 280EX
نحوه کارکرد سیستم خنک کننده پردازنده دیپ کول CASTLE 280EX
خنک کننده پردازنده CASTLE 280EX
متعلقات موجود در بسته بندی این محصول

منبع
سایت تک پاورآپ
نمایش بیشتر
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا