سخت افزار

کیبورد مکانیکی جدید HyperX با دکمه‌های پودینگ

کمپانی HyperX کیبورد مکانیکی دیگری با نام Alloy Elite 2 به مجموعه‌ی کیبوردهایی مکانیکی خود اضافه کرده است که از دکمه‌هایی موسوم به پودینگ استفاده می‌کند.

استفاده از دکمه‌های پودینگ به معنای خوردنی بودن آن‌ها نیست بلکه نشان‌دهنده‌ی به کارگیری نوع خاصی از مواد ساخت در تولید این کیبورد برای درخشان‌تر کردن نور RGB در زمینه‌ی آن‌ها می‌باشد. برخلاف اغلب کیبوردها، این کیبورد از دکمه‌هایی با شفافیت وجوه کناری برخوردار است که اجازه‌ی خروج نور بیشتری به آن می‌دهد و جنس آن نیز از پلیمر ABS (اکریلونیترین بوتادین استایرن) می‌باشد.

در زیر کلاهک این کلید‌ها، HyperX از سوییچ‌های قرمز خود استفاده کرده است که به معنای حرکت نرم‌تر و مقاومت کمتر آن همانند سوییچ‌های Cherry MX RED می‌باشد. همچنین فاصله‌ی بازخورد کلیدها به ۱/۸ میلی متر و عمق فشرده شدنشان به ۳/۸ میلی متر کاهش یافته است و طبق ادعای HyperX کلیدهای آن تحمل ۸۰ میلیون بار فشرده شدن را دارند. از مشخصات دیگر این کیبورد می‌توان به کلید‌های رسانه، پورت USB 2.0، فناوری Anti-Ghosting و نوار نور RBG در کناره‌ی آن اشاره کرد.

کیبورد مکانیکی HyperX پودینگ

هم‌اکنون Alloy Elite 2 با قیمت ۱۳۰ دلار به فروش می‌رسد.

منبع
PC Gamer
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا