سخت افزار

با جعبه‌های دوازده وجهی i9-9900K خداحافظی کنید

Intel بسته‌بندی خاص پردازنده‌های پرچم‌دار قبلی خود را متوقف کرد است و وقت آن رسیده است که با جعبه‌های دوازده وجهی i9-9900K خداحافظی کنید.

با روی کار آمدن پردازنده جدید ۱۰ هسته‌ای i9-10900K، اینتل پردازنده i9-9900K را دیگر با جعبه‌های پلی‌اتیلنی (LDPE) دوازده وجهی سابق عرضه نمی‌کند و جعبه‌های مکعبی ساده را جایگزین آن خواهد کرد.

با جعبه‌های دوازده وجهی i9-9900K خداحافظی کنید

تصمیم اینتل برای استفاده از جعبه‌های متعارف‌تر برای پردازنده i9-9900K با هدف کاهش مشکلات حمل و نقل و همچین کاهش هزینه‌ها است. چرا که بسته‌بندی دوازده وجهی سابق علاوه بر اینکه خود هزینه تولید بالایی دارد، به دلیل ابعاد غیراستاندارد فضای زیادی را اشغال می‌کند و همچنین برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن‌ها در طول حمل و نقل به تجهیزات محافظتی بیشتری نیاز است.

هنوز مشخص نیست که این تغییرات شامل حال پردازنده Core i9-9900KS که Limited Edition هست نیز می‌شود یا خیر.

این طور که به نظر می‌رسد، اینتل از تجربیات به دست آمده از توزیع پردازنده i9-9900K استفاده کرده است و جعبه پردازنده جدید i9-10900K را به گونه‌ای طراحی کرده است که ضمن امکان حمل و نقل آسان، جلوه و زیبایی خاصی دارد.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x