سخت افزار

پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل با لوگو جدید عرضه خواهند شد

اینتل در طراحی لوگو جدید خود سعی کرده است از عناصر نسخه‌های قبلی استفاده کند و هدف اینتل از این حرکت احترام به گذشته و در عین حال حرکت به سوی آینده بوده است. اولین لوگو اینتل سال ۱۹۶۸ رونمایی شد و اکنون اینتل از سومین نسل از لوگوهای خود رونمایی کرده است. در طراحی لوگو جدید این کمپانی، بیضی بزرگی که همه اینتل را با آن می‌شناختند جای خود را به یک طراحی ساده‌تر داده است.

اینتل با معرفی لوگوی جدید خود می‌خواهد علاوه بر پایبند بودن به اصالت خود، ظاهری جدید به محصولات خود ببخشد که بلافاصله برای خریداران قابل تشخیص باشد دقیقا همان کاری که سونی با لوگو PS5 انجام داد.

برخلاف اکثر بخش‌های لوگو جدید اینتل که گرد هستند، اینتل برای نقطه i از یک مربع با رنگی متضاد نسبت به سایر بخش‌ها استفاده کرده است که به خوبی یادآور رنگ آبی به کار رفته در لوگو قدیمی اینتل می‌باشد همچنین مانند ورژن ۲۰۰۶ این لوگو، اینتل از یک t نصفه در وسط آن استفاده کرده است.

با توجه به اینکه فشار بر روی اینتل مبنی بر مادی‌گرایی این کمپانی زیاد شده است. طراحان اینتل سعی کرده‌اند خریداران را متقاعد کنند که هنوز هم محصولات این شرکت از ارزش خوبی برای خرید برخوردار هستند. انتظار می‌رود که قیمت محصولات جدید اینتل افزایش پیدا کند اما با این حال، بیش از نیمی از گیمرهای جهان از پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کنند.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x