سخت افزار

ایستگاه‌های دمو PS5 در خرده‌فروشی‌ها به راه می‌افتند

در هفته‌های گذشته سونی در حال آماده‌‌سازی ایستگاه‌های دمو PS5 برای آغاز فروش کنسول نسل بعد خود در فروشگاه‌ها و خرده‌فروشی‌ها بوده است. در حالی که هنوز مدتی تا آغاز پیش‌فروش این کنسول زمان باقی است، اخیرا ایجاد صفحه‌ای برای فروش آن در فروشگاه آنلاین آمازون هواداران را هیجان‌زده کرده است. هم‌اکنون به نظر می‌رسد سونی در حال آماده‌سازی مقدمات جهت فروش PS5 در فروشگاه‌های خرد و بزرگ مختلف است.

طبق تصویری که توسط یک کاربر در توییتر منتشر شد، پلی‌استیشن در حال آماده‌سازی ایستگاه‌های بازی با PS5 به صورت دمو در فروشگاه‌های مختلف کشور انگلستان است. این تصویر یک جایگاه بازی شامل یک مبل، تلویزیون و جایی برای کنسول را نشان می‌دهد و طراحی رنگ‌ها در آن همانند شما‌ی رنگی کنسول PS5 است.

از این تصویر می‌توان این گونه برداشت کرد که سونی در حال آماده‌سازی برخی فروشگاه‌ها و خرده‌فروشی‌های خاص برای ارائه‌ی تجربه‌ی PS5 به صورت دمو به علاقمندان است. احتمالی که سونی تاکنون به طور رسمی آن‌ را تایید نکرده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، افتتاح این ایستگاه‌ها احتمالا به صورت جهانی نخواهد بود. با توجه به طبیعت همه‌گیری ویروس کرونا و پروتکل‌های بهداشتی، سونی تنها این ایده را در بعضی کشورها و فروشگاه‌ها اجرایی خواهد کرد.

کنسول PS5 به زودی در تعطیلات آینده‌ی سال میلادی با قیمتی همچنان نامشخص منتشر خواهد شد.

منبع
DualShockers
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا