سخت افزار

باتری DualSense حدود ۴ ساعت بیشتر از DualShock 4 دوام می‌آورد

بر اساس گزارشی که به تازگی انتشار یافته، گفته می‌شود کنترلر جدید DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ سونی حدود ۴ ساعت عمر باتری بیشتری نسبت به DualShock 4 کنسول پلی‌استیشن ۴ ارائه می‌دهد. متاسفانه خبری از پشتیبانی پلی‌استیشن VR نیست و افراد نمی‌توانند این کنترلر را برای استفاده در کنار هدست واقعیت مجازی سونی به کار گیرند.

این اطلاعات را یکی از کاربر ردیت فاش کرده است و احتمالا درست خواهند بود. به گفته این کاربر نوار نوری که DualShock 4 از آن برخوردار بود بسیار متفاوت از نوار نوری است که در DualSense تعبیه شد. به نظر می‌رسد تغییر این نوار نوری موجب شده تا عدم پشتیبانی از پلی‌استیشن VR به وجود بیاید و عمر باتری نیز بهبود پیدا کند.

در سوی دیگر یک کاربر دیگر ردیت علاوه بر تایید صحت صحبت‌های کاربر قبلی، افزود که این کنترلر از D-pad کاملا شبیه به کنترلر DualShock 4 برخوردار است. همچنین پد لمسی پاسخگویی بهتری نسبت به کنترلر PS4 دارد. کلیدهای L1 و R2 هم کیفیت و دوام بیشتری از خود نشان می‌دهند. کاربر جدید ردیب معتقد است که تجربه کاربری با DualSense بسیار لذت بخش تر از DualShock 4 است؛ حتی در مقایسه با کنترلر Xbox One.

در هر صورت باید منتظر ماند تا در فصل تعطیلات شاهد عرضه پلی‌استیشن ۵ با کنترلر جادوییش باشیم تا به صحت گفته‌های این کاربران پی ببریم.

منبع
PSU
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x