سخت افزار

شرکت Thermaltake از کیس‌های مقرون به صرفه جدید خود رونمایی کرد

کیس‌های Versa T25 TG، T35 TG RGB و H330 TG، H350 TG RGB توسط Thermaltake معرفی شدند

شرکت Thermaltake که در زمینه تولید تجهیزات مخصوص گیمینگ و خنک‌کننده‌ها فعالیت دارد، به‌تازگی از چهار کیس جدید و مقرون به صرفه خود رونمایی کرده است. این کیس‌ها با نام‌های تجاری Versa T25 TG، Versa T35 TG RGB، Versa H330 و Versa H350 RGB شناخته می‌شوند.

کیس‌های سری T شرکت Thermaltake

طراحی این کیس‌ها طوری انجام شده است که کاربر قادر به مشاهده قسمت داخلی و جزئیات درون کیس به صورت کاملاً واضح باشد. کیس‌های Versa T25 TG و Versa T35 RGB متشکل از پوشش شیشه‌ای در قسمت جلو و سمت چپشان هستند. تفاوت عمده میان کیس‌های Versa T25 TG و Versa T35 TG RGB در پنل جلوییشان است. کیس Versa T35 TG RGB دارای یک نوار اضافی RGB جهت تزیین قسمت جلویی است که با دکمه‌ای اختصاصی در پورت IO کیس قابل کنترل خواهد بود. کیس Versa T25 TG فاقد این نوار اضافی و همچنین دکمه اختصاصی آن است.

کیس‌های سری H شرکت Thermaltake

کیس‌های سری H شرکت Thermaltake برخلاف سری T از پوشش شیشه‌ای در جلوی کیس بهره نمی‌برند و به‌جای آن دارای یک پوشش مات فلزی هستند. تنها سمت چپ آن‌ها دارای پوشش شیشه‌ای است تا امکان مشاهده قسمت داخلی کیس برای کاربران وجود داشته باشد. کیس Versa H350 TG RGB در مقایسه با H330 TG دارای یک نوار RGB در جلوی کیس است که همانند کیس Versa T35 TG RGB دارای دکمه‌ای اختصاصی جهت اعمال تغییرات در نوار RGB کیس هست. هر دو کیس دارای دریچه‌هایی در جلو هستند که به منظور ورود هوا به داخل کیس تعبیه شده اند.

همۀ کیس‌های جدید Thermaltake از یک فن 120 میلی‌متری در پشت خود بهره می‌برند تا مشکلی جهت تهویه هوا در کیس وجود نداشته باشد. در ادامه به بررسی برخی دیگر از ویژگی های این کیس‌ها می‌پردازیم.

پنل شیشه ای و نفوذپذیری کم گرد و غبار

همه این کیس‌ها دارای پنل‌های شیشه‌ای 4 میلی‌متری هستند. این پنل‌ها در مقایسه با پنل‌های استاندارد acrylic ضخیم‌تر بوده و در برابر خط و خش مقاوم‌تر هستند. همچنین به منظور کاهش ورود گرد و غبار به داخل کیس‌ها، یک فیلتر فن آهن‌ربایی مخصوص در بالای این کیس‌ها تعبیه شده است. در پایۀ کیس‌های Thermaltake نیز چند فیلتر اضافی مسئولیت جلوگیری از ورود گرد و غبار از پایین کیس را بر عهده گرفته اند.

درلب پنجره‌ای کیس‌های جدید
درلب پنجره‌ای کیس‌های جدید

پشتیبانی کامل از افزونه‌های پیشرفته

کیس‌های Versa T25 TG، Versa T35 TG RGB، Versa H330 و Versa H350 RGB قابلیت افزودن خنک‌کننده‌های پردازنده با حداکثر 150 میلی‌متر ارتفاع، کارت‌های گرافیک با حداکثر 300 میلی‌متر طول، پاور با طول حداکثر 200 میلی‌متری (همراه با HDD rack) یا 160 میلی‌متری (بدون HDD rack)، و رم با حداکثر 60 میلی‌متر ارتفاع را دارند. در کل، همه این کیس‌ها در خوشبینانه ترین حالت برای تهویه ‌هوای داخل کیس، 200 میلی‌متر در جلو، 140 میلی‌متر در بالا و 120 میلی‌متر در پشت، فضا در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

نمایش بیشتر

امیرعباس افخمی

امیر یه گیمره. اون به پیکسل آرت علاقه زیادی داره و سعی می‌کنه خوب یادش بگیره! امیر یه دانشجو هم هست و مشغول تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسیه. آیدی امیر تو استیم: emirabbasok
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا