سخت افزار

رنگ سفید Xbox X Series سرکاری یا واقعی؟!

ممکن است مایکروسافت دستش را کامل رو نکرده باشد!

نکات برگزیده مطلب
  • شاید نسل جدید کنسول Xbox رنگ سفید نیز داشته باشد.

به نظر می‌آید که اگر یک نشت اطلاعاتی را باور کنیم، شرکت Microsoft در آستین خود رنگ سفید Xbox X Series را نیز دارد. روز یکشنبه یکی از کاربران Reddit عکسی از یک دسته بازی سفید با برند Xbox منتشر کرد که از نظر ظاهری کاملاً شبیه به دسته بازی XBSX (که رسماً معرفی شده) است.

این کاربر به نام Wilfy_Wizzardo از زمان انتشار این عکس حساب خود را پاک کرده است. وب‌سایت The Verge اضافه کرده که این کاربر ادعا کرده که این عکس را در یک مهمانی در واشنگتن گرفته است. احتمالاً میزبان این مهمانی یکی از کارمندان شرکت Microsoft بوده است. قبل از حذف حساب خود، Wolfy چندین پست داشت که نشان می‌داد او در منطقه سیاتل زندگی می‌کند. شهر ردموند فقط 20 دقیقه تا شهر سیاتل، در آن طرف دریاچه واشنگتن، فاصله دارد؛ پس داستانی که او تعریف کرده می‌تواند حقیقت داشته باشد.

درباره کنسول Xbox Series X اینجا بیشتر بخوانید.

 

نکته جالب اینجاست که بعد از انتشار این عکس، نه‌تنها پست مربوطه، بلکه کل حساب پاک شده است. شاید فشار دوستان و یا خانواده این کاربر باعث شده تا این حساب را پاک کند! کسی نمی‌داند.

رنگ سفید Xbox X Series برای همه یا برای خواص؟

بدون درنظر گرفتن اینکه این نشت واقعی است یا سرکاری، خیلی دل خود را برای داشتن رنگ سفید Xbox X Series صابون نزنید. شرکت Microsoft قبلاً هم نسخه‌های سفیدی از کنسول‌های خود را به عنوان تشکر صرفاً به کارمندانی که روی این پروژه کار کرده‌اند داده است. اولین کنسول Xbox One سفید در سال 2014 در سایت eBay با قیمت 1800 دلار به فروش گذاشته شد؛ پس داشتن رنگ سفید XBSX می‌تواند برای‌تان هزینه زیادی داشته باشد.

هرچند، روزنه امیدی نیز برای داشتن رنگ سفید Xbox X Series وجود دارد. شرکت Sony در طراحی کنسول PlayStation 5 بیشتر از رنگ سفید استفاده کرده است. این کار نشان دهنده دور شدن این شرکت از سنت «کنسول مشکی» خود است؛ ویژگی که از زمان اولین نسخه این کنسول که با رنگ خاکستری روشن عرضه شد، حفظ شده بود.

همچنین شایان ذکر است که Xbox One S به رنگ سفید عرضه شد. پس کسی چه می‌داند؟ شاید Microsoft قصد دارد این روند را ادامه داده و دو گزینه رنگ را برای کنسول Xbox Series S (که هنوز در حد شایعه قرار دارد) عرضه کند.

XBSX white controller
عکس منتشر شده در Reddit

منبع
سایت تک اسپات
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا