سخت افزار

موس بی سیم Glorious Model O معرفی شد

موس بی سیم Model O تنها 67 گرم وزن دارد

اگر شما نیز به دنبال موس فوق سبک به همراه نورپردازی RGB می‌گردید، گزینۀ بهتری جز موس گیمینگ Glorious Model O (با 67گرم وزن) برای دست‌های متوسط تا بزرگ و موس گیمینگ Model O (با 59 گرم وزن) برای دستانی با سایز کوچک تا متوسط پیدا نخواهید کرد. حال اگر دنبال نسخۀ بی سیم از همین مدل هستید برای شما خبرهای خوبیم داریم؛ Glorious سرانجام به نیاز کاربران پاسخ داد و موس بی سیم Model O Wireless را معرفی کرد.

در نگاه اول، موس بی سیم Model O حداقل از لحاظ ظاهر دقیقاً به مانند مدل معمولی Model O (با سیم) است. وزن 69 گرمی این محصول جزو مدل‌های کاملاً سبک به شمار نمی‌رود، اما هنوز هم به عنوان یک موس گیمینگ فوق‌العاده سریع محسوب می‌شود که از مدل‌های دیگری نظیر موس Viper Ultimate شرکت Razer با وزن 74 گرم نیز سبک‌تر است.

حسگر موس بی سیم Model O سریع‌تر از مدل‌های فعلی است

Glorious New mouse
موس جدید گلوریوس

گر چه این موس به صورت ظاهری شبیه به مدل استاندارد Model O است، اما ویژگی‌های داخلی نسخۀ بی سیم کمی متفاوت است. Glorious اشاره کرد در مدل بی سیم از یک حسگر کاملاً اختصاصی به اسم BAMF بهره می‌برد و اکنون جزئیات کامل آن ارائه شده است.

مدل با سیم این موس از حسگر Pixart 3360 با حداکثر دقت حسگر 12,000 DPI استفاده می‌کند. در حالی که نسخۀ بی سیم جدید با حداکثر حسگر 19000 DPI و سرعت ردیابی 400 IPS ارائه می‌شود. بر اساس ارقامی که توسط تیم داخلی Glorious بدست آمده، میزان تأخیر هر کلیک تنها 2.08 میلی ثانیه بوده که طبق ادعای آن‌ها، کمترین میزان تأخیر را در میان موس‌های مخصوص بازی سطح بالا دارد. خوشبختانه ما برای بررسی این اداعا، تعداد تجهیزات تست جدید از Nvidia را برای آزمایش این ادعا در اختیار داریم. با این حال شرکت اشاره کرد نتایج تست توسط هر شخص می‌تواند متفاوت باشد.

پیش خرید موس بی سیم جدید Glorious از هفتۀ بعد آغاز خواهد شد. هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ای اعلام نشده، اما این شرکت اشاره کرد که قیمت این محصول در زمان انتشار 80 دلار خواهد بود. طبق گفتۀ Glorious، باتری موس بی سیم Model O در صورت غیرفعال بودن نورپردازی RGB می‌تواند تا 71 ساعت دوام بیاورد. هم‌چنین، این مقدار کمی بهتر از طول عمر 70 ساعتۀ باتری موس Viper Ultimate است.

در پایان، می‌توانید از محصولات Glorious در وب‌سایت لیون کامپیوتر نیز دیدن فرمایید.

منبع
KitGuruPCGamer
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x