سخت افزار

موسس Valve ایکس‌باکس سری ایکس را بهتر می‌داند

موسس Valve در مصاحبه اخیرش اعلام کرد که ایکس‌باکس سری ایکس را بهتر از PlayStation 5 می‌داند! البته متاسفانه او دلیل این ترجیح خود را اعلام نکرد. پیش از آن که کنسول‌های نسل نهمی راهی بازار شوند، فعالان این صنعت واکنش‌هایی نسبت به کنسول‌های سونی و مایکروسافت داشتند. برخی‌ها محصول سونی را گزینه برنده و بهتر دانستند و برخی دیگر نیز کنسول ایکس‌باکس سری ایکس مایکروسافت را گزینه برتر دانستند.

در این بین Gabe Newell مدیرعامل و موسس شرکت مطرح Valve طی اظهار نظر اخیر خود درباره کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و سونی، به تمجید از کنسول ایکس‌باکس سری ایکس پرداخت و این دستگاه گیمینگ را بهتر از پلی‌استیشن ۵ دانست.

در آینده نزدیک دو شرکت سونی و مایکروسافت کنسول‌های نسل نهمی خود را روانه بازار می‌کنند. اگرچه تاکنون اطلاعات بسیاری دریافت کردیم اما هنوز اشاره‌ای به قیمت آن‌ها نشده و نمی‌دانیم این کنسول‌ها قرار است با چه قیمتی راهی بازار شوند و چه قیمتی خواهند داشت.

Gabe Newell اخیرا در مصاحبه‌ای با Project NZ به اظهار نظر درباره دو کنسول نسل جدید پرداخت. متاسفانه او مشخص نکرده چرا ایکس‌باکس سری ایکس را بهتر از پلی‌استیشن ۵ می‌داند. او افزود که وی و ولو هیچ یک تفاوتی برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ قائل نیستند.

موسس ولو افزود که همچنان این شرکت روی پی‌سی تمرکز خواهد داشت اما در بحث اولویت ایکس‌باکس را انتخاب می‌کند. نکته جالب اینجاست که تیم سوینی مدیرعامل اپیک گیمز در مصاحبه‌ای بیان داشت که پلی‌استیشن ۵ کنسول بهتری در مقایسه با ایکس‌باکس سری ایکس است.

به نظر می‌رسد هر کدام از فعالین صنعت بازی‌های ویدئویی کنسول خاصی را در این نسل برتر می‌دانند و هیچ یک در اینکه کدام مدل برتر است، اتفاق نظر ندارند. هر دو کنسول نسل نهمی قرار است نوامبر سال جاری راهی بازار شوند و برای کسب جزئیات بیشتر پیرامون عملکرد دو کنسول باید منتظر ماند.

منبع
Beebom
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا