سخت افزار

تاریخ عرضه و قیمت Xbox Series X و Xbox Series S لو رفت

Xbox Series S و Xbox Series X به ترتیب با قیمت ۲۹۹ دلار و ۴۹۹ دلار در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) سال ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد. همچنین به نظر می‌رسد طراحی کنسول ارزان قیمت مایکروسافت نیر لو رفته است.

طبق گزارش Windows Central، کنسول Xbox Series X با قیمت ۴۹۹ دلار و کنسول Xbox Series S با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

Thurrotto’s Brad Sams تصویری از Xbox Series S منتشر کرد که بیشتر به Xbox One شباهت دارد تا Xbox Series X. بزرگ‌ترین تغییر Xbox Series S نسبت به Xbox One وجود یک فن خنک‌کننده بزرگ بر روی دستگاه و همچنین حذف دیسک درایو می‌باشد. قیمت اولیه Xbox Series S طبق این تصویر ۲۹۹ دلار تعیین شده است اما Windows Central معتقد است که این قیمت نهایی کنسول است. همچنین یک ویدیو از Xbox Series S منتشر شده است که نشان‌دهنده اندازه‌ای کوچکتر این کنسول نسبت به Xbox Series X می‌باشد.

با توجه به اینکه مایکروسافت هنوز رسما Xbox Series S را معرفی نکرده است اما شایعات زیادی پیرامون این کنسول ارزان قیمت شکل گرفته است. طبق شایعات منتشر شده Xbox Series S به همراه Halo Infinite عرضه نخواهد شد با این حال یک کنسول قدرتمند خواهد بود و از Xbox Game Pass و Backward Compatibility پشتیبانی خواهد کرد و همچنین مانند Xbox Series X پنجاه بازی جدید و به روزرسانی شده از جمله  Assassin’s Creed Valhalla، Dirt 5، Gears Tactics،Yakuza: Like a Dragon  و Watch Dogs: Legion برای Xbox Series S نیز عرضه خواهد شد.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا