دنیای آی تی

انحصاری‌های Origin به استیم می‌آیند

پنجشنبه‌ی گذشته ۲۵ بازی از انحصاری‌های Origin به استیم آمدند. سری Dragon Age، سری Crysis، چند عنوان از مجموعه Need for Speed و تعدادی از بازی‌های مستقل از جمله Plants vs Zombies ،Unravel و ..

سال‌ها بود که الکترونیک‌آرتز بیشتر بازی‌های خود را برای پی‌سی، به صورت انحصاری روی فروشگاه و لانچر Origin منتشر می‌کرد. اما سیاست جدید الکترونیک‌آرتز به گیمرها اجازه می‌دهد تا بازی‌های خود را به صورت آزادانه روی فروشگاه‌های مختلف تجربه کنند.

الکترونیک‌آرتز همچنان به این سیاست جدید خود ادامه می‌دهد و بازی‌های بیشتری را روی Steam منتشر می‌کند. احتمالا حتی بازی‌های جدید خود را به صورت همزمان هم روی اوریجین و هم روی استیم عرضه کند.

پیش از این هم کمپانی ولو اعلام کرده بود که مشترکان EA Access از تخفیف‌ها و امتیازات ویژه‌ای رو استیم برخوردار خواهند شد.

به نظر شما چرا EA تصمیم به آوردن انحصاری‌های Origin به استیم گرفته است؟ این کار در نهایت به نفع این کمپانی تمام خواهد شد یا خیر؟

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا