نرم افزار

Discord از ریشه‌های گیمینگ خود فاصله می‌گیرد

به نظر می‌رسد که Discord در حال فاصله گرفتن از ریشه‌های گیمینگ خود است. پلتفرم دیسکورد در ابتدا به عنوان یک گزینه جایگزین برای سرویس‌های چت صوتی همچون TeamSpeak و Skype شروع به کار کرد. حال مشخص شده است که دیسکورد قصد دارد تغییراتی را در پلتفرم خود ایجاد کند تا در زمینه‌های دیگری به غیر از گیمینگ نیز حرکت کند. در پست اخیر بلاگ این شرکت آمده است که Discord اکنون تمام تمرکز خود را روی تبدیل شدن به یک بستر نرم‌افزاری برای میزبانی هر نوع جوامعی گذاشته است.

بازی‌ها همان چیزی هستند که بسیاری از شما روی پلتفرم آوردید و ما همیشه از این موضوع خوشنود هستیم. با گذشت زمان بسیار از شما متوجه شدید و اعلام کردید که نیاز به پلتفرمی دارند تا بهتر و راحت‌تر بتوانید با دوستان خود ارتباط داشته باشید.

در زمینه تغییرات واقعی که باید صورت می‌گرفت، این پلتفرم اکنون تجربه کاربری ساده‌ای دارد و افرادی که به دنبال سرورهای جدید هستند، می‌توانند از موارد پیش‌فرض استفاده کنند. در بروزرسانی جدیدی که توسط این شرکت انجام گرفته، ویدئو سرور هم افزوده شده است. این ویژگی اجازه می‌دهد افراد چت تصویری در خارج از گروه به صورت خصوصی داشته باشند.

وب سایت دیسکورد هم بروزرسانی شده است و لیبلی با عنوان مکانی برای صحبت شما یا Your place to talk را در آن می‌توان مشاهده کرد. این شرکت افزود که همچنان می‌خواهد Discord را به فضای امنی برای گیمرها باقی بگذارد.

منبع
GameSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا